• Kendimi şanslı hissettim sayenizde. Bu zamana kadar bir çok site kurdurdum, bir çok firma ile çalıştım. Fakat işini bu kadar seven ve başarılı işler sunan en önemlisi sözünde duran fazla bulamadım. Sizle tanıştığım için çok mutluyum. Başarılarınızın devamını dilerim.
  - Cafer Burun ( wollex.gen.tr)
 • İnternet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmeti sunmak, kurumsal kimliği farklı, modern, teknolojik, zarif ve estetik bir şekilde web sitelerine yansıtmak, iyi bir vitrin oluşturmak bilişim uzmanının olmazsa olmazlarıdır. Biz çok aradık böyle bir uzman bulamadık, ta ki Konsept360 ile tanışana kadar!
  Konsept360;
  Samimiyetiniz, özgüveniniz ve mesleki bilginiz ile fark yarattınız. Kalite, proaktif düşünce ve müşteri odaklı yaklaşımlarınız ile vazgeçilmez oldunuz. Her şey için teşekkürler, iyi ki varsınız! İnternet ve web sizinle güzel, sizinle daha bir anlamlı…
  - Sayıl GÜNAY ( Akademiko)
 • Kullanımı çok kolay, tasarımlar herkese uyacak konseptlerde. Fakat daha önemlisi yapılan işin arkasında duran bir sistem kurulmuş. Bir telefonla aklımdaki sorulara yanıt alıyorum ve çözüm üretiyoruz. Ulaşılabilir olması en önemli konu bence. Teşekkürler.
  - Şeyda Soydamal ( seydasoydamal.com)
 • 2013 Yılında iş hayatımızı daha efektif ve canlı bir şekilde müşterilerimiz ile paylaşmak adına İnternet dünyasına atılmaya karar verdik. Bu alanda ki çalışmalarımız için bir çok firma ile görüştük. Hem referanslar hem de müşteri memnuniyeti açısından öneri noktasında yönlendirildiğimiz KONSEPT360 ile tanıştık. Bu değerli firma ile önce yüz yüze görüşerek gereksinimlerden bahsettik ardından sadece bir saatlik bir zamanda sitemizin isim ve yapılandırma kararını aldık ve yayınladık. Açıkçası bu kadar uygun ve bu kadar hızlı bir çalışma süreci sağladıklarından ötürü kendilerine ayrıca teşekkür ediyoruz. Diğer bir konu ise aldığım bu hizmetten belkide şimdiye kadar iki yada üç kez kendilerini aramış olmam. Kesintisiz hizmet anlayışı ve aradığımız anda destek olmaları da bizleri fazlası ile memnun etmektedir.
  - Değerli KONSEPT360 Ailesine (KENT BİLİŞİM DANIŞMANLIK ve CALL CENTER HİZMETLERİ olarak sundukları hizmet adına teşekkür ediyoruz.)
 • Konsept360 çok kısa bir sürede (yaklaşık 1 saat) tüm ihtiyaçlarımı karşılayan harika tasarım ve kullanışlı kontrol paneli ile sitemi hazırladı. Sınırsız hizmet ve uygun fiyatlarıyla uzun yıllar çalışacağımı düşünüyorum. (Fırsatınız olursa ofislerinde ziyaret edin, lezzetli bir fincan İngiliz çayı + keyifli muhabbet cabası).
  - Yasin Serhat ŞEN ( ST Akademi)
 • Gerçekten abartmıyorum muhteşem tasarımlar ve inanılmaz kolay yönetim paneli. Bana göre bu konuda en iyisisiniz. Akıllı yönetim paneli sizi tamamen muhteşem kılıyor kullanıcılara inanılmaz kolaylık sağlıyor. Tebrik ediyor başarılarınızın devamını temenni ediyoruz.
  - Harun Öztürk (Roja Dantel)
 • Sizlere tanıdığım ve tercih ettiğim için çok mutluyum. Sizden aldığım hizmetlerden de çok memnunum. Önceliğinizin müşteri memnuniyeti olduğunu bizlere hissettiriyorsunuz. İyi ki sizi tercih etmişim.
  - Rahşan Alatan (Alişanın Dünyası)
 • Şirket için web adresinde tek çözüm ortağı olduğunuz için teşekür ederiz. Birlikteteliğimiz yeni projelerimizde devam etmesi dileğiyle.
  - Hüseyin Onur Ertekin (Nsport)
 • Öncelikle Konsept360' a teşekkür ediyorum.Satış öncesinde ilginiz satış sonrasın dada destek hizmetini sağlarken işinizi mükemmel yapmanızın ,nezaketiniz, müşterinizin sorunlarını çözmek için sarfettiğiniz gayret ve samimiyete hayran kaldım.Şirketimiz sizinle yapmış olduğu alış verişten son derece memnun kalmıştır.Re-alcam A.Ş olarak ileriki zamanlarda"da sizinle alışveriş yapmaktan keyif duyacağız.
  - Aykut İNAN (Zkutuphane)
 • Son derece yaratıcı ve orjinal şablonlar, hızlı ve etkin teknik destek, yakın ilgi ve alaka, mükemmel fiyat... daha başka ne söylenebilir ki ? Elinize sağlık
  - Gencay Burnaz (gencayburnaz.com)
 • Bugune kadar olan süre içerisinde en ufak isteğimizi bile geri çevirmeyip ve zamanında dönüşlerinizle size tekrardan teşekkürlerimizi bildiririz Bir firmanın isteği zaten zamanında dönüş ve iş bitiriciktir sizdede bunlar mevcuttur.
  - Sinan SERCAN (Arsima Promosyon)
 • öncelikle bildirdiğimiz sorun ve isteklere hızlı cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederiz. web sitenizden ve hizmetinizden çok memnunuz. fakat hazır bir yapıda tema kullanıldığı için bazı şeylerde kısıtlı olabiliyor. örneğin: reklam banner ı vs. gibi. bu durumdaki çalışma prosedürlerinizi ve prensiplerinizi anlayışla karşılıyoruz. ilginize çok teşekkür ederim.
  - Erkan ÖZYANIZ (Renkli Tatlar)
 • Tamamen tesadüfen, internet aracılığyla karşılaştığım Konsep360 firmasına herhangi birinin referansı sayesinde müşterisi olmadım ama artık Karadeniz'de sağlam bir referansları var bunu söyleyebilirim. Beklentilerimi fazlasıyla karşılayan bu genç arkadaşlara daha çok işimin düşeceğini belirtmek isterim.
  - Ufuk UZUN (Londra Dil Eğitim )
 • Bana bu fırsatı verdiğiniz için öncelikle çok teşekkür ederim. Sizden ve hizmetlerinizden çok ama çok memnunum. Ben hiç anlamadığım ve uzak olduğum web sitesi tasarlama ve bilgi resim ekleme gibi işleri artık yapabiliyorum. Şu an sitem çok yeni ve birsürü ekleme yapacağım. Geri dönüş hızınız harika ne sorduysam gerek arayarak gerekse maille cevabımı aldım.
  - Fatih Süran (FS Güvenlik)
 • Öncelikle Konsept360 olarak bu firsatı verdiğiniz icin teşekkür ederim. İlk işim sıkıntılı olsada sizlerin danışmanlık desteği ile şuan güvenilir bir şekilde sitemi tamamladım ve bitirdim ikinci işimin referansın da aldım kısacası Konsept360 bize sağlamış olduğu olanaklar mükemmel.
  - Melih Ünal (İş Ortağı)
TOP